support call
support call

Sepetli Manav Reyonu

Sepetli Manav Reyonu - Polat Dizayn.


Tüm Sepetli Manav Reyonu çalışmalarımızı görmek için tıklayınız


Sepetli Manav Reyonu

Manav reyonlarında hem kasa ile hemde dökme ile satış söz konusudur. Bu sebepden dolayı ara seperatörler dizayn edilmiştir. Bu sayede kasa ilede satış yapılabilmektedir, sepetli manav reyonları bu çeşit  meyve ve sebze satışı yapan işletmelerde çokca tercih edilmektedir.  
 

Sepetli Manav Reyonu Nasıl Yapılır?

Manav reyonlarının görünümü oldukça önemlidir. Manav reyonları çeşitli mimari ürünlerin birleştirilmesiyle meydana gelmektedir .Bu ürünler; demir profil, ayna ,paslanmaz çelik ,alüminyum, su kontrası ve egzotik ağaç ürünleridir , ekiplerimiz bu ürünleri ince bir hassasiyet gözeterek oluşturmaktadır. Manav Reyonu Proje aşamasından teslim süresine kadar birçok aşamadan geçerek müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. 21 yılı aşkın zengin tecrübemiz ve uzman kadromuzla  2D ve 3D modellemeanimasyon ve çizim  kullanarak kendi ofis ve kendi fabrikalarımızda  sizlere A' dan Z'ye yardımcı olmaktayız.
 

 Sepetli Manav Reyonu Kullanım Alanları Nerelerdir?

Sepetli manav reyonunun başlıca kullanım alanları başta perakende sektörü marketler, süpermarketler, semt marketleri, mini hal mağazaları ve çeşitli gıda satış mağazalarında kullanılmaktadır.
 

Sepetli Manav Reyonun Önemi

Sepetli manav reyonları dökme ve kasa yöntemi ile satış yapan işletmelerde çokca tercih edilir. Doğru dizayn ve dekorasyon, sıkça gezinen bir ortam olduğundan temizlik ve hijyen, ürünlerin uzun ömürlü olması ve canlı gözükmesi mutlak en önemli faktördür. Bu noktada Polat Dizayn ailesi olarak müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra doğru ürün bilgilendirmesi ve yönlendirmesi yaparak müşterilerimiz çıkarlarınıda korumaktayız onun için doğru ürüne yönlendirme çok önemlidir müşterilerimiz gereksiz masraf ve hayal kırıklıklarından korumak bizim 1. Önceliğimizdir. 
''Doğru Hizmet Doğru Ürün''

 Sepetli Manav Reyonu Çalışmalarımız

support call