support call
support call

Orta Manav Reyonu

Orta Manav Reyonu - Polat Dizayn.


Tüm Orta Manav Reyonu çalışmalarımızı görmek için tıklayınız


Orta Manav Reyonu

Orta manav reyonlarımız çift taraflı olup arka ve yan kısımlarındaki reyonları kapatmayacak şekilde küçük ama hacimce kullanışlı şekilde tasarlanmıştır. Küçük ve kibar yapısı, müşteriye sağladığı kullanış rahatlığı sayesinde çokca rağbet gören reyon çeşididir.
 
Orta  Manav Reyonu Nasıl Yapılır?
Manav reyonlarının görünümü oldukça önemlidir. Manav reyonları çeşitli mimari ürünlerin birleştirilmesiyle meydana gelmektedir .Bu ürünler; demir profil, ayna ,paslanmaz çelik ,alüminyum, su kontrası ve egzotik ağaç ürünleridir , ekiplerimiz bu ürünleri ince bir hassasiyet gözeterek oluşturmaktadır. Manav Reyonu Proje aşamasından teslim süresine kadar birçok aşamadan geçerek müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. 21 yılı aşkın zengin tecrübemiz ve uzman kadromuzla  2D ve 3D modellemeanimasyon ve çizim  kullanarak kendi ofis ve kendi fabrikalarımızda  sizlere A' dan Z'ye yardımcı olmaktayız.
 

Orta Manav Reyonu Kullanım Alanları Nerelerdir?

Orta manav reyonunun başlıca kullanım alanları başta perakende sektörü hipermarketler, süper marketler, marketler ve çeşitli gıda satış mağazalarında kullanılmaktadır.
 

Orta Manav Reyonun Önemi:

Orta manav reyonları çokca çeşit meyve sebze satışı yapan işletmelerde çokca tercih edilir. Doğru dizayn ve dekorasyon, sıkça gezinen bir ortam olduğundan temizlik ve hijyen, ürünlerin uzun ömürlü olması ve canlı gözükmesi mutlak en önemli faktördür. Bu noktada Polat Dizayn ailesi olarak müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra doğru ürün bilgilendirmesi ve yönlendirmesi yaparak müşterilerimiz çıkarlarınıda korumaktayız onun için doğru ürüne yönlendirme çok önemlidir müşterilerimiz gereksiz masraf ve hayal kırıklıklarından korumak bizim 1. Önceliğimizdir. 
''Doğru Hizmet Doğru Ürün''

Orta Manav Reyonu Çalışmalarımız

support call