support call
support call

Market Dizaynı

Market Dizaynı - Polat Dizayn.


Tüm Market Dizaynı çalışmalarımızı görmek için tıklayınız


Market Dizaynı

Market dizaynı , iç tasarımı ve dekorasyonu, reyon grubları, dekoratif tavan ve duvar kaplamaları ve marketinize farklı bakış açısı katmak günümüzde dünyada ve ülkemizde hızla yükselmekte olan ve bir hayli geniş rekabet ortamına sahip olan marketcilik (perakende) sektörünün vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Doğru ve kaliteli market dizaynı, iç tasarımı ve dekorasyonu, reyonların dizaynı, görünümü, birbiri ile uyumu ve ilgi çekici kaliteli dekoratif tavanlar ve duvar kaplamaları  bu rekabet ortamında sizleri rakiplerinizin her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacak ve müşteri potansiyelinizi arttıracak en önemli unsurdur. Market dizaynı ürün grubları açısından market içerisinde bulunan birbirinden bağımsız ama satış odakları birbirine bağlı reyon grublarından oluşmaktadır. Bu reyon grubları;  manav reyonu, unlu mamul ve pasta reyonu, kuruyemiş ve bakliyat reyonu , kasap ve şarküteri reyonuahşap stand ve ahşap raflar, dekoratif uygulamalar ve konsept çalışmalar, dekoratif tavan ve duvar uygulamaları olarak ayrılmaktadır. Bu reyon grublarının birbiri ile uyumu ve göz zevkine uygun tasarımı oldukça önemlidir bu sebebden dolayı alanında uzmanlaşmış bilir kişilerden mimari destek alınması gerekmektedir.
Bunların yanı sıra market dizaynında kullanılan reyonların, standların ve vitrinlerin dış görünümü, ışıklandırılması , birbiri ile uyumu  ve dizaynı, market içerisindeki ürünlerin belirginleştirilmesi ve kolay ulaşılabilmesi için yapılacak olan bu çalışmalar oldukça hassas bir konudur, özellikle rekabetin yüksek olduğu market sektöründe bu unsurlar  satışları ve satış alma alışkanlıklarını doğrudan etkilemektedir.Bu neden dolayı konusunda tecrübeli, uzman ve güvenilir bilir kişiler tarafından sektör dikkate alınarak mağazaya en uygun ve en doğru market dizaynı, dekorasyonu ve mimari tasarımı uygulanmalıdır. Polat dizayn ailesi olarak 1999 yılından bu yana içinde olduğumuz bu sektörde ender tecrübemizle ülkemizde ve yurt dışında  A'dan Z'ye birçok projeye imzamızı attık.  
 

Market Dizaynında Polat Dizayn?

1999 yılından buyana 21 yılı aşmış olan engin tecrübemiz ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile Polat Dizayn ailesi olarak istediğiniz projelerinizi ilk olarak 2D ve 3D modelleme yaparak çiziyor, profesyonel görsel animasyon kullanarak sizlere projelerinizin anahtar teslim animasyon halini bir numune olarak sunuyor ve bu sayede ekleme çıkarma işlemi yapabiliyorsunuz, projenizin bitmiş halini önceden görme imkanına sahip olabiliyor ve alınan ortak kararlar ile daha sonra  kendi fabrikalarımızda  imalatını yapıyoruz.Müşteri odaklı ve müşteri hassasiyetini gözeten bir yaklaşım ile müşterilerin rahat alışveriş yapabileceği, rahat gezinebileceği ve görsel zevke hitap eden mekanınıza en uygun tasarımı yapmaktayız. Mekanların tasarım,dizayn ve dekorasyon işlemleri yapılırken güvenli ve konusunda bilir kişiler dikkate alınmalıdır. Polat dizayn ailesi olarak bütün bu zorluklar içerisinde sizlere A'dan Z'ye danışmanlık ve mimari desteğimizi vererek projelerinizi güven le yapmaktayız.

 

MARKET DİZAYNI ÇALIŞMALARIMIZ

support call