support call
support call

Manav Reyonu

Manav Reyonu - Polat Dizayn.


Tüm Manav Reyonu çalışmalarımızı görmek için tıklayınız


Manav Reyonu

Çeşitli meyve, sebze ve egzotik ürünlerin teşhir edilmesinde market ve işletmelerin , perakendecilerin müşterilerine bu ürünleri sunarken kullanmış oldukları sergi tezgahlarıdır.
 
Manav Reyonu Nasıl Yapılır?
Manav reyonlarının görünümü oldukça önemlidir. Manav reyonları çeşitli mimari ürünlerin birleştirilmesiyle meydana gelmektedir. Bu ürünler; demir profil, ayna ,paslanmaz çelik ,alüminyum, su kontrası ve egzotik ağaç ürünleridir , ekiplerimiz bu ürünleri ince bir hassasiyet gözeterek oluşturmaktadır. Manav Reyonu Proje aşamasından teslim süresine kadar birçok aşamadan geçerek müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. 21 yılı aşkın zengin tecrübemiz ve uzman kadromuzla  2D ve 3D modelleme, animasyon ve çizim  kullanarak kendi ofis ve kendi fabrikalarımızda  sizlere A' dan Z'ye yardımcı olmaktayız.
 
Manav Reyonu Kullanım Alanları Nerelerdir?
Manav Reyonunun başlıca kullanım alanları başta perakende sektörü marketler, süpermarketler, semt marketleri, mini hal mağazaları ve çeşitli gıda satış mağazalarında kullanılmaktadır.
 
Manav Reyonu Çeşitleri
Manav reyonları kendi içlerinde gruplara ve çeşitliliğe sahiptir, kullanım amacına göre çeşitler; aynalı manav reyonu,aynasız manav reyonu,çift yönlü manav reyonu,dış mekan manav reyonu,sepetli manav reyonu ve özel tasarım manav reyonları olarak ayrılmaktadır.Polat Dizayn olarak Akılcı ve pratik çözümlerle müşterilerimize farklılıkları sunmaktayız.
 

Manav Reyonun Önemi

Manav reyonları marketlerin ve işletmelerin olmazsa olmazlarındandır. Doğru dizayn ve dekorasyon, sıkça gezinen bir ortam olduğundan temizlik ve hijyen, ürünlerin uzun ömürlü olması ve canlı gözükmesi mutlak en önemli faktördür. Polat Dizayn ailesi olarak müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra doğru ürün bilgilendirmesi ve yönlendirmesi yaparak müşterilerimiz çıkarlarınıda korumaktayız onun için doğru ürüne yönlendirme çok önemlidir müşterilerimiz gereksiz masraf ve hayal kırıklıklarından korumak bizim 1. Önceliğimizdir. 
''Doğru Hizmet Doğru Ürün''
Manav Reyonu Çalışmalarımız

support call