support call
support call

Cafe Dizaynı

Cafe Dizaynı - Polat Dizayn.


Tüm Cafe Dizaynı çalışmalarımızı görmek için tıklayınız


Cafe Dizaynı

Günümüzde birçok işletme sektöründe olduğu gibi cafe sektöründede rekabet ortamı ve çekişmeler üst seviyede devam etmektedir. Her işletmeci kendi sektöründe rakip firmalardan daha üst seviyede ve ilgi odağı olmak ister. Cafeler insanların birbirleriyle keyif aldıkları, uzun süre vakit geçirdikleri ve sosyalleşmeyi hayatlarının merkezi haline getirirken tercih ettiği mekanların başında yer almaktadır.Bu sebepden dolayı cafelerin sergilemek istediği konsept, mekanın dizaynı ve içdekoru ,sunmuş olduğu aktiviteler rakip firmaların daha üstünde  ve ilgi odağı olabilmeleri için hayati önem taşımaktadır.
Hiç bir işletmeci bu sektörde ilgi odağı olmayan ve tercih edilmeyen bir mekan olmak istemez.Günümüzde insanlar cafelerde yemek yemenin yanısıra göz zevkini doyurmaya, bakış açılarını değiştirmeye ve yeniliklere büyük önem vermektedir. Bu sebepden dolayı konusunda uzman bilir kişiler tarafından yardım alınarak mekanınızın dizaynı gerçekleştirilmelidir.
1999'dan buyana polat dizayn ailesi olarak konusunda uzman bilir kişi kadromuzla siz değerli müşterilerimizin satışlarını arttırabilmeleri,ilgi odağı olmalarını sağlamak ve cafenin konseptine en uygun tasarımın insanlara yansıtılabilmesi için A'dan Z'ye uzman kadromuzla sizlere  mimari danışmanlık,2D ve 3D çizim ve kendi fabirikalarımızda imalat olarak destek vermekteyiz.
 
Cafe Dizaynı Çalışmalarımız  

support call