support call
support call

Aynasız Manav Reyonu

Aynasız Manav Reyonu - Polat Dizayn.


Tüm Aynasız Manav Reyonu çalışmalarımızı görmek için tıklayınız


Aynasız Manav Reyonu

Aynasız manav reyonlarının hacmi aynalı çeşitlerine göre daha küçük olduğundan, alan konusunda sıkıntı çekebilecek mekanlarda tercih edilmektedir.
 

Aynasız Manav Reyonu Nasıl Yapılır?

Manav reyonlarının görünümü oldukça önemlidir. Manav reyonları çeşitli mimari ürünlerin birleştirilmesiyle meydana gelmektedir .Bu ürünler; demir profil, ayna ,paslanmaz çelik ,alüminyum, su kontrası ve egzotik ağaç ürünleridir , ekiplerimiz bu ürünleri ince bir hassasiyet gözeterek oluşturmaktadır. Manav Reyonu Proje aşamasından teslim süresine kadar birçok aşamadan geçerek müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. 21 yılı aşkın zengin tecrübemiz ve uzman kadromuzla  2D ve 3D modellemeanimasyon ve çizim  kullanarak kendi ofis ve kendi fabrikalarımızda  sizlere A' dan Z'ye yardımcı olmaktayız.
 

 Aynasız Manav Reyonu Kullanım Alanları Nerelerdir?

Aynalı manav reyonunun başlıca kullanım alanları başta perakende sektörü marketler, süpermarketler, semt marketleri, mini hal mağazaları ve çeşitli gıda satış mağazalarında kullanılmaktadır.
 

Aynasız Manav Reyonun Önemi

Aynasız manav reyonları alan sıkıntısı çeken market ve işletmelerde çokca tercih edilir. Doğru dizayn ve dekorasyon, sıkça gezinen bir ortam olduğundan temizlik ve hijyen, ürünlerin uzun ömürlü olması ve canlı gözükmesi mutlak en önemli faktördür. Bu noktada  Polat Dizayn ailesi olarak müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra doğru ürün bilgilendirmesi ve yönlendirmesi yaparak müşterilerimiz çıkarlarınıda korumaktayız onun için doğru ürüne yönlendirme çok önemlidir müşterilerimiz gereksiz masraf ve hayal kırıklıklarından korumak bizim 1. Önceliğimizdir. 
''Doğru Hizmet Doğru Ürün''
 Aynasız Manav Reyonu Çalışmalarımız

support call