support call
support call

Aynalı Manav Reyonu

Aynalı Manav Reyonu - Polat Dizayn.


Tüm Aynalı Manav Reyonu çalışmalarımızı görmek için tıklayınız


Aynalı Manav Reyonu

Aynalı manav tezgahı üzerine konulan meyve ve sebzelerin görüntüsünün en iyi şekilde verilmesine yardımcı olduğu için çokca kullanılan bir reyon çeşididir.
 

Aynalı Manav Reyonu Nasıl Yapılır?

Manav reyonlarının görünümü oldukça önemlidir. Manav reyonları çeşitli mimari ürünlerin birleştirilmesiyle meydana gelmektedir .Bu ürünler; demir profil, ayna ,paslanmaz çelik ,alüminyum, su kontrası ve egzotik ağaç ürünleridir , ekiplerimiz bu ürünleri ince bir hassasiyet gözeterek oluşturmaktadır. Manav Reyonu Proje aşamasından teslim süresine kadar birçok aşamadan geçerek müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. 21 yılı aşkın zengin tecrübemiz ve uzman kadromuzla  2D ve 3D modelleme, animasyon ve çizim  kullanarak kendi ofis ve kendi fabrikalarımızda  sizlere A' dan Z'ye yardımcı olmaktayız.
 

Aynalı Manav Reyonu Kullanım Alanları Nerelerdir?

Aynalı manav reyonunun başlıca kullanım alanları başta perakende sektörü marketler, süpermarketler, semt marketleri, mini hal mağazaları ve çeşitli gıda satış mağazalarında kullanılmaktadır.
 

Aynalı Manav Reyonun Önemi:

Aynalı manav reyonları marketlerin ve işletmelerin olmazsa olmazlarındandır. Doğru dizayn ve dekorasyon, sıkça gezinen bir ortam olduğundan temizlik ve hijyen, ürünlerin uzun ömürlü olması ve canlı gözükmesi mutlak en önemli faktördür. Bu noktada aynalı manav reyonu  meyve ve sebzelerin görünümünü üst düzeyde iyileştirdiğinden çokca tercih edilir .Polat Dizayn ailesi olarak müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra doğru ürün bilgilendirmesi ve yönlendirmesi yaparak müşterilerimiz çıkarlarınıda korumaktayız onun için doğru ürüne yönlendirme çok önemlidir müşterilerimiz gereksiz masraf ve hayal kırıklıklarından korumak bizim 1. Önceliğimizdir. 
''Doğru Hizmet Doğru Ürün''

 Aynalı Manav Reyonu Çalışmalarımız

support call